Merhaba arkadaşlar,

Yeni kurmuş olduğum Toefl iBT Konuşma Kulübüne katılmanızı bekliyorum. Hafta içi akşam ve hafta sonu gün boyunca 1–2 saat interektif bir ortamda speaking practice yapılacak. Hiçbir ücreti yoktur. Herkes katılabilir.

Bu kulübü kurmamdaki amaç sınava girecek arkadaşların en çok endişe duydukları Speaking bölümü için kendilerine güvenlerini artırmak, pratik yapmalarını sağlamak, ve bunun yanında da onları en iyi şekilde bilgilendirmek ve en kısa sürede sınavı almaları için yardımcı olmak.

Konuşma kulübünün yanı sıra, TOEFL iBT ile ilgili merak ettiğiniz her şeye ve sınava en iyi şekilde nasıl hazırlanabilirsiniz, ne kadar sürede ve nasıl bu sınavı alabilirsiniz, Ankara'da bu işi en iyi yapan kurslar hangileridir, hangi materyallerle hazırlanabilirsiniz gibi pek çok soruya da deneyimli bir kaynaktan cevap alabilirsiniz.

Bunların yanı sıra yurtdışında eğitimi hedefleyen arkadaşlar Statement of Purpose nasıl yazılır, GRE sınavı nedir ve en iyi hangi kaynaklardan hazırlanılır, başvurular nasıl yapılır gibi sorulara da yanıt alabilirler. Ayrıca TOEFL dışındaki diğer tüm dil sınavları (KPDS, ÜDS, vs.) ve bu sınavlara hazırlıktaki en etkin kaynaklar hakkında da bilgi edinebilirsiniz.

Kulübün toplanacağı bina Kızılay metrosuna 20 metre mesafededir. Katılmak isteyen arkadaşlar tam adres ve saat bilgileri için lütfen aşağıdaki e-mailimden bana ulaşsınlar.

Görüşmek dileğiyle,

E-mail: TOEFL.iBT.06@gmail.com